KODUKORD 

Meie mängutoas lähtume järgnevatest põhimõtetest: 

 • Mängutoas viibivad lapsed koos täiskasvanutega.

 • Mängutuba  ei teosta lapsevanemata tulnud laste üle järelevalvet mängutoa ruumides ja atraktsioonidel. Ruumide rentija vastutab Mängutoas olevate laste ohutuse eest ja selgitab lastele ning külalistele ohutusreegelid. Iga väikelaps alla 3 eluaasta peab olema mängutoas täiskavanu saatel ja jälgimisel.

 • Mängutuba Mäng ja Rõõm ega selle töötajad ei vastuta külastajate võimalike õnnetusjuhtumite eest, v.a. õnnetuste puhul, mis on tingitud mänguvarustuse või atraktsioonide riketest.

 • Mängutoas ei ole lubatud viibida välisriietes ja –jalatsites ning paljajalu. 

 • Söögi ja joogiga (k.a kommid ja nätsud) mängimisalasse ei minda. 

 • Mänguasju söömisalasse ei tooda. 

 • Mängutoa mänguasju ja muud vara ei tohi kaasa võtta ega tahtlikult lõhkuda. Vara kahjustamisel või hävitamisel on mängutoal õigus nõuda kahju hüvitamist.

  Katkised mänguasjad, nõud, kostüümid jms antakse pärast peo lõppu mängumaa töötaja kätte või juhitakse tema tähelepanu lõhutud asja(de)le.

 • Palume kõikidel Mängutoa külastajatel suhtuda teistesse külastajatesse, sealhulgas oma mängukaaslastesse viisakalt ja käituda vastavalt üldisele heale tavale ning headele kommetele. 

 • Mängutoas ei suitsetata ega tarvitata alkoholseid jooke. 

 • Pidu lõpetada õige aegselt ja peo lõppedes  ruumid  üle anda elementaarses korras - mänguasjad riiulitel või selleks ettenähtud kohas, kasutatud nõud pesta ja kuivatada ning praht panna prügikottides. Palume planeerida peo lõppedes ca 10-15 minutit koristamise jaoks (eriti oluline nädalavahetuse järjestikuste pidude puhul). Soovi korral on võimalik tellida ka mängutoa poolt koristamine. Jätame endale õiguse esitada lisa arve (summas 15 eurot) täiesti koristamata mängutoa ja kööginurga eest!

 • Mängutuba ei vastuta klientide kahjustatud, kadunud ega varastatud asjade eest.  

 • Palume arvestada, et kõik mängutoa atraktsioonid pole sobivad igas vanuses lastele. Tutvuge iga atraktsiooni reeglitega!

 • Mitte lasta lastel joosta omapäi parklas/õuealal. 

 

Lasteürituste korraldamine mängutoas Mäng ja Rõõm

Lastepidusid (sünnipäevad, katsikud, lasteaiapeod, lõpupeod jne) saab mängutoas pidada iga päev. Täpsemalt saab ajakavaga tutvuda ja pidusid broneerida Mäng ja Rõõm mängutoa kalendris. 

Mäng ja Rõõm mängutoas toimub korraga ainult 1 lasteüritus, mille vältel on kogu mängutuba Teie käsutuses. 

Peoks ettevalmistama ootame Teid reeglina 15-20 minutit enne peo algust ja lahkumisel palume kinni pidada täpsest peo lõpu kellaajast. Kui soovite pikemat ettevalmistus aega siis andke sellest meile teada, võimalusel leiame kõigile osapooltele sobiva lahenduse. Koos ettevalmistuseks ja lahkumiseks kuluva ajaga on mängutuba Teie käsutuses 3 tundi ja 15 minutit. 

Peo korraldamiseks on olemas kööginurk ja vanematele jutuajamiseks pehmed sohvad. Teie kasutuses on kohvimasin, veekeetja, mikrolaineahi, ahi, nõudepesumasin, teekann, morsikannud, vaasid ja toidu serveerimiseks kausid, kandikud, lusikad, tordilabidas ja noad. Kohv, tee ja suhkur on kohapeal olemas. 

NB! Toidu serveerimiseks ühekordsed plastnõud (taldrikud, topsid, noad, kahvlid, lusikad) tuleb ise kaasa võtta.  

Mikrolaineahjus kasutada ainult selleks ette nähtud kuumakindlaid nõusid. 

Peotordil kasutada ainult tordiküünlaid. Vulkaanide kasutamine on rangelt keelatud! 


Parkimine! Parkida saab Selveri ja Võru tn 79 ärihoone vahelisse suurde parklasse. Parkimine on tasuta. Palun arvestada parkimisel kõikide reeglite ja heade tavadega.


 

 


Voog. Tee ise koduleht!