Meilt on võimalik rentida/osta peotarbeks erinevaid vahendeid. Siit valik, koos hindadega, võimalikest asjadest, mis Teie peo veelgi meeldejäävamaks muudavad.
PiltInfoHind

MÜÜA!!! TRIIBULISED PABERKÕRRED

 
 Efektsed loodusesõbralikud paberkõrred sobivad nii jookide serveerimiseks kui ka pulgakookide pulkadeks. Biolagunevad. Sobilikud nii laste kui täiskasvanute pidude jaoks. Hetkel saadaval järgnevad toonid: musta-valgetriibuline, punase-valgetriibuline, rohelise-valgetriibuline, lilla-valgetriibuline, helesinise-valgetriibline, roosa-valgetriibuline ja kollase valgetriibline. Pakendis on 25 kõrt.

3,50 EUR/pakk


Klaasist pudelid joogi jaoks. Rendi hind ei sisalda kujundust ja silte. Kaunistatud pudeleid on võimalik samuti tellida, kuid siis lisandub lisatasu (ca 0,3-0,6 euri/pudel, ehk siis kujundusega pudeli rendi hind 0,7- 1 EUR/pudel, olenevalt kujundusest).


al 0,4 eur/pudel

Laudlina. Mõõdud 250x140 cm. Kogus 1

NB! Valikus veel mitmeid erinevaid linasid (roosad, roosa valgete täppidega, kollane, punane, tumesinine, helesinine jne). Helista või kirjuta ja küsi lisa.

2 EUR/pidu

Laudlina. Mõõdud 280x 140 cm. Kogus 1 2 EUR/pidu

Laudlina. Mõõdud 280x 140 cm. Kogus 1
2 EUR/pidu

Laudlina. Mõõdud 280x140cm. Kogus 12 EUR/pidu

Plastikust pudelid korgiga, keskel kõrre jaoks auk. Rendi hind ei sisalda kujundust ja silte. Kaunistatud pudeleid on võimalik samuti tellida, kuid siis lisandub lisatasu (ca 0,3-0,6 euri/pudel, ehk siis kujundusega pudeli rendi hind 0,7- 1 EUR/pudel, olenevalt kujundusest). Meil olemas 29 pudelit.

alates

0,4 EUR/pudel


Karahvinid. Kogus 2 tk      0,5 EUR/karafin

Pikk pokaal näiteks maiustuste serveerimiseks. Kogus 2 tk     1 EUR/pokaal


Kraaniga jooginõu (3 liitrit) koos alusega. Kogus 1 tk.

Väljaspool mängutuba rentimisel tagatisraha 20 eurot.5 EUR 


Kraaniga jooginõu ( 5 liitrit), ilma aluseta. Kogus 1 tk

Väljaspool mängutuba rentimisel tagatisraha 20 eurot.


5 EUR
 
 Pannkoogimasin 10 EUR

NB! Kui soovite mõnda asja (asju) väljaspoole meie mängutuba rentida siis tuleb neile ise järgi tulla ja ise tagasi tuua, kas Võru tn 79 või vastavalt kokkuleppele.
Küsi lisa info@mangjaroom.ee või 51 37395.
Voog. Tee ise koduleht!