Põrsas Peppa laud tüdrukule Transformerid! Peolaua võib lahendada ka lihtsalt erinevate värvidega. Antud juhul siis roheline-sinine-kollane. Tänušokolaadid tegi Dreamlamb ja tordi Tordipesa.  Õhupallid Mäng ja Rõõm. Peolaud 12-le lapsele ja 14-le täiskasvanule.
Noore preili stiilne pidu.  Printsessi teemale sai lisatud kontrastiks  musta. Tort Tordipesalt My little pony teemal. Toitlustus 31-le lapsele ja 10-le täiskasvanule. Lisaks tort ja magus kringel. Mõnus ja rahulik maalähendane teema Dinosaurused :) Koerte Patrulli (Paw Patrol) teema Midagi armsat väikeste tüdrukutele. Roosa-lilla teema. Soovi korral saab ka teisi värve omavahel kombineerida. Küsi julgesti lisa! Nüüd võimalik tellida ka Candy Bar teenust. Tellida saab ka ainult vajalikke nõusid! Piltidel näited Carsi ja Frozeni teemast. Lõbus ja värvilinePipi teema. Tõelise väikse printsessi sünnipäev. Magusaga aitas taas suurepärane Tordipesa. Tänušokolaadid tegi Dreamlamb.


Tore lahendus kõikidele talvistele pidudele. Sobib nii sünnipäevalaua teemaks kui lihtsalt talve/jõuluürituse laua teemaks. Soovi korral saab lisada jõululikke elemente :)


Ülitoredale Minionsi fännile sai kaetud laud Fiksikute mängumaale.

Lotte teemaline laud. Väikse sünnipäevalise absoluutne lemmik on Kärbes Jaak. Meeleolukas pidu koos päris Lotte ja Kärbes Jaaguga toimus Metsapere mängumaal

Lõbus Rongi teema. Käsna-Kalle pidu. Värviline My Little Pony teema.  Lumekuninganna tulihingeline austaja sai oma kangelastest laua.

Pisike Spidermani fänn sai toreda elamuse. Magusaga aitas Tordipesa.


Mäng ja Rõõm käis Kati ja Mati mängutoas. Vanessa sai 5. sünnipäevaks kauni printsessi teemalise laua.


Ralliautode teema. Laud 20-le. Igale väiksele külalisele kingituseks õhupall. Tort sünnipäevalapse teisel lemmikteemal Tordipesalt.


Kaisa sai 8 - tõeline väikeste preilite pidu!

Kaisat rõõmustas sünnipäeval kaunis peolaud, professionaalne juuksur, sädelevad tätoveeringud, küünte lakkimine ja värvilistest kummidest käevõrude tegemine. Poisid sisustasid aega rallitamise ja paberist vestide tegemisega. Pidu lõppes uhke tordi ja vägeva diskoga.


Peoteemaks piraadid ja printsessid.

Mäng ja Rõõm kattis laua lastele ja täiskasvanutele. Organiseerisime kutsed, mängujuhi, fotograafi, rinnamärkide valmistamise ja külalistele kingituseks nimelised šokolaadid. Tõeline pidu vahvale poisile ja tema toredatele vanematele!
Voog. Tee ise koduleht!