Korraldades pidu mängutoas Mäng ja Rõõm kanname hoolt selle eest, et ka lapsevanemal oleks võimalikult lihtne ja mugav pidu organiseerida ning läbi viia.  Pakume omaltpoolt abi nii peo korraldamise kui läbiviimise osas. Meie kodulehelt on võimalik välja printida toredad kutsed, kuid soovi korral on võimalik lasta teha ainulaadsed käsitööna valminud kutsed. Vajaduse korral aitame organiseerida nii peolaua ja selle kaunistamisega. Peo erilisemaks muutmiseks pakume mängujuhi teenust, meisterdamist, näomaalijat ja õhupallifiguuride meisterdajat. Peo aitab soovi korral jäädvustada meie tore koostööpartner Anne. Toredaks kingituseks peo külalistele on kas isetehtud armas rinnamärk või vastavalt tellija soovile kujundatud rinnamärk. 

Kui on veel midagi, millega saame Teie lapse ürituse juures kaasa aidata, küsige julgesti! MEIE PAKUME:


UUS! Heeliumiga õhupallid

Võimalus tellida erinevat värvi heeliumiga täidetud õhupalle. Heeliumiga täidetud õhupall on hea võimalus kuidas peoruumi kaunistada. Kohapeal olemas nii erinevat värvi õhupalle kui ka numbripalle. Küsi täpsemalt 51 37395. Täidame ka Teie enda toodud õhupalle. Õhupallide soovist andke meile ette teada.


Toitlustus

Vaata täpsemalt Toitlustuse alajaotuse alt!

Aitame katta peolaua, mis on ühtlasi maitsev ja püüab pilke.  Toitlustus käib koos temaatilise peolauaga. Mängutuppa saabudes ootab Teid kaetud laud. Peo lõppedes pakime ülejäänud toidu Teile kaasa. Koristamine on sellisel juhul meie rõõm :) Toitlustuse pakkumisel rõhume kvaliteedile ja värskusele. Kasutame ebatraditsioonilisi serveerimisnõusid ja teeme igale lapsele nimelise joogitopsi.

Oleme paindlikud ja arvestame võimalusel Teie erisoovidega.

Toitlustust võib tellida ka väljaspoole meie mängutuba (s.t kodudesse ja ka teistesse mängutubadesse). Vaata ka pilte Uudiste alt.

Küsi lisainformatsiooni!


Peolaua stilistika

Tore võimalus muuta lapse peolaud veelgi meeldejäävamaks ja pilkupüüdvamaks. Kaunistame peolaua vastavalt Teie soovidele ja Teie toote toidud. Arvestame võimalusel kaunistuste/nõude valikul Teie pakutava menüüga. Stilistika kohta saab rohkem infot alajaotuses Tehtud peod - Stilistika näited.


Laste ürituse korraldamise täisteenus (nii mängutoas kui mujal)

Soovid korraldada lapse sünnipäeva, katsikuid, jõulupidu, lõpupidu, suveüritust vms siis meie saame Teid aidata. Abistame ürituse korraldamisel alates kutsetest kuni tordini välja. Meil on palju huvitavaid mõtteid ja häid kontakte. Võtke meiega julgesti ühendust, et üheskoos Teile sobiv lahendus välja mõelda!


Pidu pisikesele preilile

Võimalus panna kokku pakett, mis mõeldud just tüdrukutele. Valida on võimalus järgnevate teenuste hulgast: juuksur, sädelevad tätoveeringud  ja küünte lakkimine. Kõige ilusa jäädvustamiseks võib kutsuda ka fotograafi.  Kombineeri pakett vastavalt oma soovile! Juuksuri teenus sisaldab kas toredat punutist või armsaid lokke igale osalejale. Kõik vajamineva võtab juuksur ise kaasa. Küsi soovi korral julgesti lisa informatsiooni!


Suhkruvatt

Teenus sisaldab 1 tunni jooksul erinevate maitsetega ja värviga suhkruvati pakkumist lastele (ja soovi korral ka vanematele). Pakutav maksimaalne kogus on 25 suurt suhkruvatti. Samuti saab tutvuda suhkruvati tegemise kunstiga. Teenust pakub OÜ Candyfloss.

 

Õhupallifiguurid 

Võimalus tellida lapse üritusele õhupalliloomade meisterdaja. 1 tunni jooksul meisterdatakse igale

lapsele mälestuseks mõni vahva ühevärviline või mitmevärviline õhupallifiguur. Figuure saab igale

maitsele - lihtsamaid, keerukamaid, ühe- ja mitmepallilisi. Võite kindlad olla, et värvilised

õhupallifiguurid panevad särama iga lapse silmad. Kõik valmistatud figuurid saavad lapsed koju kaasa

võtta.


Näomaalingud

Meie näomaalijad muudavad lapse peo veelgi meeldejäävamaks. Võimalus tellida nii kostüümis kui n-ö tavariietes näomaalija, kes peo jooksul teeb kõigile lastele vahvad maalingud. Saab teha nii ülenäo kui ka väiksemaid maalinguid. Kõik kasutatavad värvid on lastele ohutud ja kergesti maha pestavad.


Mängujuht

Meie mängujuhid maskeeruvad erinevateks tegelasteks ja tegelevad lastega 1 tunni jooksul. Tehakse erinevaid mänge, võistlusi, lauldakse, tantsitakse. Valikus hetkel: Lotte, Karlson, Pipi, Printsess, Prints, Kloun, Nõid, Haldjas, Rapuntsel, Elsa, Anna, Piraat ja Indiaanlane. Samuti on võimalik tellida ka vene keelt kõnelevat mängujuhti. Küsi täpsemat infot!


Sädelevad Tätoveeringud 

Võimalus tellida lapse peole Säravate tätoveeringute tegija. Särav, värviküllane ja veekindel tätoveering on turvaline lapse nahale ja püsib 3 - 7 päeva. Tunni jooksul jõuab teha ca 15-20 tätoveeringut. Soovitame alates 3. eluaastast lastele.  


Rinnamärgid

Võimalus tellida kõigile külalistele näiteks sünnipäevalapse nime ja vanusega, pildiga või muu tekstiga rinnamärk.  Vt pilte ja küsi lisainformatsiooni 51 37395.


Fotograaf

Laste ürituse pildistamine. Kena mälestus kõigile pidulistele. Fotograaf on kohal ja pildistab peo

külalisi ja kulgu orienteeruvalt tund, soovi korral kaks. Piltidega fotograaf kitsi ei ole, neid saab ca 125-175 tk (portreed peo külalistest, grupipildid, jäädvustused erinevatest tegevustest ja hetkedest jne), mille

täissuuruses failid salvestatakse tellija jaoks CD-le. Meie koostööpartneriks on fotograaf Anu.


Tort ja muu magus

Lapse unistuste tort vastavalt tema soovile. Samuti on võimalik tellida pulgakooke ja muffeneid. Info tellimise ja kõige muu kohta, kas OÜ Tordipesa  kodulehelt http://tordipesa.weebly.com/ või Facebooki lehelt

https://www.facebook.com/margetordid/?pnref=lhc


 

Muffinite kaunistamine

Tore võimalus lasta lastel oma fantaasial lennata. Teenus sisaldab igale lapsele oma kreemiga muffinit mida kaunistada. Kaunistamiseks olemas erinevad kommid, kummikommid, purud, nonparellid jne. Hiljem saab kas muffinid ära süüa või koju kaasa võtta.


 

Laudlina rent

Laudlina on lihtne ja kiire viis muuta peolaud ilusaks. Pakume omaltpoolt erinevad laudlinu, mis sobivad just meie lauale (1,25m x 2,5m). Olemas erinevaid roosasid linasid, kollane, helesinine, tumesinine, valge-musta ruuduline, sinakas-roheline, punane laudlina. Pildid linadest Rent alajaotuses.

 


Kingitus lapse külalistele

Imearmas võimalus tänada külalisi toreda peo eest! Vaata täpsemalt http://www.dreamlamb.eu/pulmad-ja-peod/lastele

Disain tehakse vastavalt tellija soovile. Soovi korral võta meiega ühendust ja üllata külalisi magusa kingitusega. Võib tellida ka väljaspoole meie mängutuba.


Lastejooga

Muuda  lapse sünnipäev eriliseks ja kutsu õpetaja  lastejoogat tegema. Jooga on sobilik lastele alates kolmandast eluaastast. Treening kestab kuni 45 minutit. Jooga on iidne teadus, mis arendab tugevust, teadlikkust ja vastupidavust. Lastejoogat tehakse mänguliselt. See on lõbus ning kaasahaarav. Loe lastejooga kohta täpsemalt http://enelilastejooga.ee/lastejoogast/


Koristamine

Lisatasu eest (15 eur) saab tellida koristusteenuse ka mängumaa poolt, sellest ette teatades hiljemalt enne ürituse algust. Kasuta head võimalust ja lahku peolt koos oma külalistega. Alles jäänud segaduse ja pesemata nõude eest hoolitseme meie.


 

 

Voog. Tee ise koduleht!