Broneeri pidu meie juures järgmise hinnakirja alusel

  • E-R vahemikus  8:00 – 17:00 pidu 80€ kuni 3 tundi
  • E-N alates 18:00 pidu 120€ kuni 3 tundi
  • R-P 140€ pidu kuni 3 tundi

 

Kodukord

Kutsed

BRONEERIMISE TINGIMUSED 

 

Lasteüritusteks ruumide rentimise ettemaks on 40 eurot ning see arvestatakse lõppsummast maha.  Ettemaks palun kanda OÜ Mäng ja Rõõm kontole 2 päeva jooksul, vastasel juhul eelbroneering tühistatakse. Broneering kinnitatakse ettemaksu laekumisel OÜ Mäng ja Rõõm arvelduskontole  Swedbankis EE522200221058718356.
Makseselgitusse palume kirjutada plaanitava peo kuupäeva ja kellaaja ning sünnipäevalapse nime. Nt Laura 01.01 kell 17:00 

Kogu rendisumma makstakse enne ürituse toimumist, kas kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega. 3 tundi või vähem enne üritust tehtud ülekande puhul palume võtta kaasa maksekorralduse väljatrükk. 

Kui te mingil põhjustel ei saa oma pidu tähistada reserveeritud ajal ja teavitate meid sellest vähemalt 24 tundi enne planeeritud peo algust, pakume võimalust 1 kord üritust edasi lükkata aasta jooksul järgnevalt valitud vabaks ajaks. Broneeringutasu ei tagastata. Kui teie pidu jääb ära, palume teavitada meid võimalikult vara. 

 NB! Broneerides mängutoa, annate broneerimise tingimustele ja mängutoa kasutamisreeglitele oma nõusoleku. Samuti võtate vastutuse nende täitmise eest. 

 Lasteüritusi saate broneerida, kas Mäng ja Rõõm kodulehel broneerimisankeeti täites,  e-posti teel info@mangjaroom.ee või helistades telefonil 58431411. Broneerides meili teel, palume saata ka kontakttelefoni numbri!

NB! Kui teete esmalt ülekande siis saatke meile ikkagi lühike teade (meil, kõne, sms) koos oma kontaktandmetega.

 Kõiki broneeringuid ning veel vabu aegu on võimalik jälgida meie kalendris. See täieneb jooksvalt ja hiljemalt iga päeva lõpus. 

NB! Kui kalendris pakutud kellaaeg ei sobi Teile, siis julgelt võtke ühendust ning võimalusel leiame Teile sobiva lahenduse! 


NB! Mäng ja Rõõm OÜ (rendile andja) annab koos ruumidega üle vastutuse ja kohustuse kontrollida klientide maski kandmist.

Kallid kliendid hoiame üksteist, oleme ettevaatlikud ja järgime koos kõiki terviseameti ettekirjutisi, et peod saaksid ka edaspidi toimuma !!

Lisaks kraanikausile, ahjule, mikrolaineahjule, külmkapile ja nõudepesumasinale, on meil olemas kõik vajalikud kööginõud ja tarvikud mugavuse tagamiseks. Kõik, mis on nähtav, on meil klientide jaoks kasutamiseks

Suur osa meid külastavatest klientides valivad meie mängutoa ka järgmise sündmuse tähistamiseks.

Meie kasutuses on 220m2 suurune ruum, mis mahutab pidutsema 60 inimest.

Meie juurde on lihtne tulla. Hea ühistranspordi ühendus ja suur tasuta parkimisplats renoveeritud ja uues piirkonnas.

Mäng ja Rõõm on põnev, lastesõbralik ja hästi läbimõeldud laste mängutuba, kus ruumi möllata ca 220 ruutmeetril! Meie mängutoas saab lisaks nukkude ja autodega mängimisele hüpata batuudil, rallida autodega, külastada minikino ja korraldada korralik diskopidu.

Võta meiega ühendust