Broneeri pidu meie juures järgmise hinnakirja alusel.
Riigipühadel kehtib nädalavahetuse hind.

  • E-R vahemikus  8:00 – 17:00 pidu 100€ kuni 3 tundi
  • E-N alates 18:00 pidu 160€ kuni 3 tundi
  • R-P 180€ pidu kuni 3 tundi

 

Kodukord

Kutse

BRONEERIMISE TINGIMUSED 

 

  • Lasteüritusteks ruumide rentimise broneerimistasu on 50 eurot ning see arvestatakse lõppsummast maha.  Ettemaks palun kanda Mäng ja Rõõm OÜ kontole 2 päeva jooksul, vastasel juhul eelbroneering tühistatakse. Broneering kinnitatakse ettemaksu laekumisel Mäng ja Rõõm OÜ arvelduskontole  Swedbankis EE522200221058718356.
  • Makseselgitusse palume kirjutada plaanitava peo kuupäeva, kellaaja ning sünnipäevalapse nime. Nt Laura 01.01 kell 18:00
  • Kogu rendisumma makstakse enne ürituse toimumist kas kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega. Samal päeval enne üritust tehtud ülekande puhul palume võtta kaasa maksekorralduse väljatrükk. 
  • Kui te mingil põhjustel ei saa oma pidu tähistada reserveeritud ajal, palume meid teavitada võimalikult vara (telefoni teel), kuid mitte hiljem kui 24 tundi enne planeeritud peo algust. Pakume võimalust 1 kord üritust edasi lükata 5  kuu jooksul järgnevalt valitud vabaks ajaks. Eelneva broneeringutasu arvestame maha uue broneeringu lõppsummast. Broneeringutasu saab kasutada ainult ruumi rentimisel. Broneeringutasu ei tagastata. Broneeringutasu kasutamissoovist tuleb teavitada ka kirjalikult e-maili teel (info@mangjaroom.ee) viie tööpäeva jooksul. 
  • Uue broneeringu tegemisel tuleb teha broneerimiskalendris uus broneering ning lisainfosse märkida, et tegemist on edasilükatud peoga. Uuele broneeringule kehtivad samad broneerimistingimused, mis esmasel broneerimisel.
  • Kui uus pidu toimub 3 kuu jooksul, jääb nädalavahetuseks broneeritud peo hind samaks, ka siis, kui edasi lükatud pidu toimub nädala sees. Nädala sees tehtud broneeringu hind muutub vastavalt hinnakirjale, kui pidu soovitatakse ümber tõsta reede õhtule, nädalavahetusele või riigipühale. 

 NB! Broneerides mängutoa, annate broneerimise tingimustele ja mängutoa kasutamisreeglitele oma nõusoleku. Samuti võtate vastutuse nende täitmise eest. 

 Lasteüritusi saate broneerida mugavalt Mäng ja Rõõm kodulehel broneerimisankeeti täites. 

 Kõiki broneeringuid ning veel vabu aegu on võimalik jälgida meie kalendris. Kui broneerite kalendrist endale aja, siis see broneeritakse Teile automaatselt ning kinnitatakse pärast broneeringutasu laekumist. Broneeringu kohta saadetakse automaatteavitus Teie e-mailile (kontrollige ka rämpsposti kausta).

Meil on olemas hästivarustatud kööginurk. Lisaks kraanikausile, ahjule, mikrolaineahjule, külmkapile ja nõudepesumasinale on meil olemas kõik vajalikud kööginõud ja -tarvikud mugavuse tagamiseks. Kõik, mis on nähtav, on meil klientide jaoks kasutamiseks. Toidunõusi jagub umbes 40-le inimesele. Samuti on olemas lõikelauad, morsikannud ja tordilabidad.

Suur osa meid külastavatest klientides valivad meie mängutoa ka järgmise sündmuse tähistamiseks.

Meie kasutuses on 220m2 suurune ruum, mis mahutab pidutsema 50 inimest.

Meie juurde on lihtne tulla. Hea ühistranspordi ühendus ja suur tasuta parkimisplats renoveeritud ja uues piirkonnas.

Mäng ja Rõõm on põnev, lastesõbralik ja hästi läbimõeldud laste mängutuba, kus ruumi möllata ca 220 ruutmeetril! Meie mängutoas saab lisaks nukkude ja autodega mängimisele hüpata batuudil, rallida autodega, külastada minikino ja korraldada korralik diskopidu.

Võta meiega ühendust