Koos me loome ühiseid mälestusi

Leiame koos viise, kuidas muuta iga pidu meeldejäävaks ja omanäoliseks

“"Milline mängutuba meile meeldib?". Just selline lause käis meie endi, kahe pikaaegse sõbranna käest läbi, kui meie lapsed sündisid. Tundsme puudust kohast, kus lastel oleks lõbus, aga samas kodune. Kohast, kus vanemad ja vanavanemad saaksid nautida samuti hetki, mis on nende jaoks vahest veelgi olulisemad, kui väikeste sünnipäevalaste endi jaoks. Otsisime paika, kus lihtne oleks jälgida ka kõige pisemaid mürakarusid. Ja just kõigest sellest sündiski just meie mängutuba. See ongi täpselt meie kahe ja kokku meie 5 lapse nägu ning tegu.
Meie mängutuba on nagu kodu, aga natuke lõbusamat ja pidulikumat laadi. Siia saad alati tulla oma tähtsaid päevi pidama, olgu see siis lapse sünnipäev või hoopis muu pere tähtpäev. Soovime, et Mäng ja Rõõm oleks selline koht, kus inimesed tunneksidki ennast nagu päris enda kodus, kuhu on hea ikka ja jälle tagasi tulla.”

Mäng ja Rõõm meeskond

Suur osa meid külastavatest klientides valivad meie mängutoa ka järgmise sündmuse tähistamiseks.

Meie kasutuses on 220m2 suurune ruum, mis mahutab pidutsema 60 inimest.

Lisaks kraanikausile, ahjule, mikrolaineahjule, külmkapile ja nõudepesumasinale, on meil olemas kõik vajalikud kööginõud ja tarvikud mugavuse tagamiseks. Kõik, mis on nähtav, on meil klientide jaoks kasutamiseks

Meie juurde on lihtne tulla. Hea ühistranspordi ühendus ja suur tasuta parkimisplats renoveeritud ja uues piirkonnas.

Mäng ja Rõõm on põnev, lastesõbralik ja hästi läbimõeldud laste mängutuba, kus ruumi möllata ca 220 ruutmeetril! Meie mängutoas saab lisaks nukkude ja autodega mängimisele hüpata batuudil, rallida autodega, külastada minikino ja korraldada korralik diskopidu.

Võta meiega ühendust