BRONEERIMISE TINGIMUSED 


Lasteüritusteks ruumide rentimise ettemaks on 40 eurot ning see arvestatakse lõppsummast maha.  Ettemaks palun kanda OÜ Mäng ja Rõõm kontole 2 päeva jooksul, vastasel juhul eelbroneering tühistatakse. Broneering kinnitatakse ettemaksu laekumisel OÜ Mäng ja Rõõm arvelduskontole  Swedbankis EE522200221058718356.
.

Makseselgitusse palume kirjutada plaanitava peo kuupäeva ja kellaaja ning sünnipäevalapse nime. Nt Laura 01.01 kell 17:00 


 Kogu rendisumma makstakse enne ürituse toimumist, kas kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega. 3 tundi või vähem enne üritust tehtud ülekande puhul palume võtta kaasa maksakorralduse väljatrükk. 


Kui te mingil põhjustel ei saa oma pidu tähistada reserveeritud ajal ja teavitate meid sellest vähemalt 24 tundi enne planeeritud peo algust, pakume võimalust 1 kord üritust edasi lükkata järgnevalt valitud vabaks ajaks. Broneeringutasu ei tagastata. Kui teie pidu jääb ära, palume teavitada meid võimalikult vara. 


NB! Broneerides mängutoa, annate broneerimise tingimustele ja mängutoa kasutamisreeglitele oma nõusoleku. Samuti võtate vastutuse nende täitmise eest. 


Lasteüritusi saate broneerida, kas Mäng ja Rõõm kodulehel broneerimisankeeti täites,  e-posti teel info@mangjaroom.ee või helistades telefonil 51 37395. Broneerides meili teel, palume saata ka kontakttelefoni numbri!

NB! Kui teete esmalt ülekande siis saatke meile ikkagi lühike teade (meil, kõne, sms) koos oma kontaktandmetega.


Kõiki broneeringuid ning veel vabu aegu on võimalik jälgida meie kalendris. See täieneb jooksvalt ja hiljemalt iga päeva lõpus. 

Küsi alati ka viimase hetke pakkumist!


NB! Kui kalendris pakutud kellaaeg ei sobi Teile, siis julgelt võtke ühendust ning võimalusel leiame Teile sobiva lahenduse! 

              Kui soovite mängutuba eelnevalt vaatama tulla,  siis palun helistage (51 37395) ette!

Voog. Tee ise koduleht!